Тематичні уроки

Фахівціями з екологічної освіти підготовлено низку нових та оновлені існуючі підбірки еколого-просвітницьких заходів, які проводяться в учбових закладах міст і районів. Попередньо розроблені тематичні уроки доповнені фотографічними і мультимедійними матеріалами. Діяльність регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» всебічно сприяє вихованню покоління поціновувачів природи в місцях проживання і, саме з цією метою, в останні роки збільшено перелік послуг, пов’язаних з пропагандою і вивченням багатої природної складової.

Співробітники відділу рекреації та екологічної освіти проводять бесіди з рибалками та відвідувачами парку про пожежну безпеку, про заборону влаштування звалищ сміття, про заходи безпеки та правила поведінки на природно-заповідній території, про відзначення Всесвітніх і Міжнародних екологічних свят, про кліщів та як вберегтися від них, про правила поведінки на льоду.

Відвідування навчальних закладів області – основна мета роботи відділу. Учні міст Костянтинівка, Бахмут, Дружківка, Торецьк, Покровськ, Добропілля, Мирноград, Краматорськ та прилеглих селищ завжди радо зустрічають гостей, беруть активну участь в конкурсах та вікторинах, а особливо радіють сувенірним подарункам з символікою парку.