Тематичні уроки

Рослинний та тваринний світ

Наші опитування

Що Вам більше подобоється в нашому парку?

Фахівціями з екологічної освіти підготовлено низку нових та оновлені існуючі підбірки еколого-просвітницьких заходів, які проводяться в учбових закладах міст і районів. Попередньо розроблені тематичні уроки доповнені фотографічними і мультимедійними матеріалами. Діяльність регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» всебічно сприяє вихованню покоління поціновувачів природи в місцях проживання і, саме з цією метою, в останні роки збільшено перелік послуг, пов'язаних з пропагандою і вивченням багатої природної складової.

Співробітники відділу рекреації та екологічної освіти проводять бесіди з рибалками та відвідувачами парку про пожежну безпеку, про заборону влаштування звалищ сміття, про заходи безпеки та правила поведінки на природно-заповідній території, про відзначення Всесвітніх і Міжнародних екологічних свят, про кліщів та як вберегтися від них, про правила поведінки на льоду.

Відвідування навчальних закладів області – основна мета роботи відділу. Учні міст Костянтинівка, Бахмут, Дружківка, Торецьк, Покровськ та прилеглих селищ завжди радо зустрічають гостей, беруть активну участь в конкурсах та вікторинах, а особливо радіють сувенірним подарункам з символікою парку.

Наші контакти

Начальник відділу рекреації та екологічної освіти:
+38 050 185-75-82
+38 095-504-55-59

 85142, Україна
Донецька область,
Костянтинівський район
селище Олександро-Калинове,
вулиця Крупської, 3

 parkkleban-byk@ukr.net

Зараз на сайті

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні

UkrNET - поисково-информационный ресурс Новости и объявления вашего города - ВсеВести.com UaFind - каталог сайтів \ пошукова система, розкрутка сайту бесплатно, реєстрація в каталозі, білий каталог сайтів сотовые телефоны

Корисні посилання

Департамент екології та природних ресурсі Донецької ОДА    Мін. природи України   Донецька ОДА

Сайт розробленній веб студієй "Олеена" на базі шаблона компанії L.THEME