Фестиваль з країни в Україну

Рослинний та тваринний світ

Наші опитування

Що Вам більше подобоється в нашому парку?

Всеукраїнський фестиваль "З країни в Україну" розвиває і поширює українську культуру.  Волонтери, музиканти та народні умільці відкриватимуть для мешканців невеликих міст красу і унікальність рідної культури. А ми прйняли участь з метою розповісти про заповідні міста рідного краю, про те, що і вдома можна гарно відпочити, милуватися рослинним та тваринним світом, дихати чистим повітрям і зберігати всю цю красу для нащадків.

Донецька область, завдяки своєму географічному розташуванню, багата на унікальні території та природні об'єкти, які потребують охорони. Неможливо залишатися байдужим, дивлячись на чарівні казкові ландшафти або на беззахисну тварину з розумними сумними очима.

Завжди треба розглядати будь-яку можливість збільшити загальну площу природно-заповідного фонду регіону. Керівними документами подальшого розвитку заповідної справи є Програми охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки Донецької області, в яких передбачаються конкретні заходи з підтримки регіональних ландшафтних парків, проведення різнопланових наукових досліджень на заповідних територіях, створення нових і забезпечення режиму охорони існуючих територій та об'єктів природно-заповідного фонду.

Наші контакти

Начальник відділу рекреації та екологічної освіти:
+38 050 185-75-82
+38 095-504-55-59

 85142, Україна
Донецька область,
Костянтинівський район
селище Олександро-Калинове,
вулиця Крупської, 3

 parkkleban-byk@ukr.net

Зараз на сайті

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні

UkrNET - поисково-информационный ресурс Новости и объявления вашего города - ВсеВести.com UaFind - каталог сайтів \ пошукова система, розкрутка сайту бесплатно, реєстрація в каталозі, білий каталог сайтів сотовые телефоны

Корисні посилання

Департамент екології та природних ресурсі Донецької ОДА    Мін. природи України   Донецька ОДА

Сайт розробленній веб студієй "Олеена" на базі шаблона компанії L.THEME